O nas

Centrum Implantologiczno -Stomatologiczne zostało założone w marcu 2000 roku przez doktora nauk medycznych Krzysztofa Awiłło – chirurga szczękowego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pierwsza siedziba naszej firmy mieściła się na Ursynowie, przy ul. Makolągwy. Jednak chęć świadczenia usług na coraz wyższym poziomie, a tym samym konieczność posiadania dodatkowych pomieszczeń skłoniły nas do zmiany miejsca. W październiku 2010 otworzyliśmy nową siedzibę, przy Al. Sikorskiego 9a, na Stegnach (obok budynku Canal Plus).

W nowej siedzibie do dyspozycji Pacjentów jest siedem klimatyzowanych gabinetów, w tym nowoczesna sala zabiegowa. Posiadamy także pracownię rentgenodiagnostyki stomatologicznej, laboratorium ceramiki dentystycznej oraz salę szkoleniową. Cechą wyróżniającą nas jest jest stałe dążenie do doskonalenia się, nie tylko poprzez ustawiczne kształcenie się pracujących tu lekarzy.

Jesteśmy również ośrodkiem, w którym prowadzone są programy naukowo – badawcze. Ich efektem są  m.in. 2 prace doktorskie oraz kilka specjalizacji. Więcej o tym w dziale Nauka. Jednak naszym nadrzędnym celem jest profesjonalne , nowoczesne, bezpieczne i bezbolesne leczenie zębów, zgodnie z zasadą „leczymy tak, jak sami chcemy być leczeni ” .

Nasz personel stale doskonali swoje umiejętności i kwalifikacje , co w konsekwencji pozwala na ustawiczne podnoszenie poziomu naszych usług. Potwierdzeniem wysokości świadczonych usług są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane w plebiscytach Pacjentów, takie jak: Gabinet Stomatologiczny Najbardziej Przyjazny Pacjentowi w 2008 roku lub zajęcie II miejsca w rankingu „Najlepsze w Polsce oddziały stomatologii – implantologii” w 2006 roku, organizowanym przez Newsweek Polska.

Centrum jest również znana placówką szkoleniową dla lekarzy stomatologów, posiadającą akredytację Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Potwierdzeniem naszych umiejętności i fachowości jest otrzymany w kwietniu 2008 r. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg. normy EN ISO 9001:2008.

Al. Sikorskiego 9A lok. 1
02-758 Warszawa
poniedziałek-piątek: od 8.30 do 20.30
sobota: od 9.00 do 14:00
niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: Inforpol.net