fbpx

Dlaczego warto się leczyć w naszym Centrum – 10 powodów.

1. Posiadamy 20- letnie doświadczenie w leczeniu za pomocą implantów. Nasz szef – dr n.med. Krzysztof Awiłło jest niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie. Wykładowca na wielu kongresach Polsce i za granicą. Od 1997 roku przeprowadził ponad 90 kursów z zakresu implantologii, sterowanej regeneracji tkanek. Jako pierwszy w Polsce zastosował techniki i systemy implantologiczne jak Branemark Novum, All-on-4, Zimmer Trabecular.

2. W naszym Centrum stosujemy najwyższe standardy związane z bezpieczeństwem Pacjenta – system kontroli dokumentacji procesów sterylizacji dla każdego Pacjenta, sterylizacje łączników protetycznych ( jako jedna z nielicznych placówek w Polsce), indywidualne pakiety diagnostyczno – lecznicze, dedykowane podczas każdej wizyty.

3. Zachowujemy pełną anonimowość przyjmowanych Pacjentów. Nie prezentujemy na naszej stronie nawet najbardziej znanych osób, które leczą się u nas. Tabloidowy system reklamy to nie nasz styl.

4. Od 2012 roku wprowadziliśmy do naszej praktyki metodę zapobiegającą występowaniu powikłań związanych z zapaleniami wokół implantów. Metoda ta, opracowana przez dr Awiłło, zyskała międzynarodowe uznanie ( m.in. współpraca ze szwajcarską Camlog Foundation).

5. Każdy Pacjent, przed przystąpieniem do leczenia, ma wykonywane trójwymiarowe badanie komputerowe ( tzw. tomografia stożkowa) oraz w połączeniu z cyfrową techniką CAD/CAM zaplanowane optymalne pozycjonowanie implantów, a także ich ilość i rozmiar, zgodnie z posiadanymi indywidualnymi warunkami anatomicznymi.

6. Odbudowy protetyczne wykonywane są w technice cyfrowej, z wykorzystaniem najnowszych technologii i materiałów.

7. Jako jedni z nielicznych w Polsce stosujemy system pozwalający ( w przypadkach odpowiednich warunków anatomicznych) na 3 krotne skrócenie czasu leczenia /Fotofunkcjonalizacja/.

8. Po zakończonym leczeniu to my pamiętamy o konieczności wizyt kontrolnych, zabiegów higienizacyjnych. Pacjent musi tylko przyjść, a my zrobimy wszystko, aby jego zadowolenie oraz obopólna satysfakcja z wykonanej pracy były jak najtrwalsze.

9. W przypadkach niewystarczającej ilości tkanki kostnej wykonujemy zabiegi regeneracji/plastyki kostnej z wykorzystaniem materiałów zapewniających najlepszy efekt terapeutyczny.

10. Stale doskonalimy się poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych sympozjach i kongresach, zgodnie z maksymą: kto w medycynie stoi w miejscu – ten się cofa.

Al. Sikorskiego 9A lok. 1
02-758 Warszawa
poniedziałek-piątek: od 8.30 do 20.30
sobota: od 9.00 do 14:00
niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: Inforpol.net